Objavte

Malé Karpaty

 

Pripravte event, teambuilding alebo oslavu na ktorú nikto nezabudne


OBLASŤ MALÝCH KARPÁT JE ZNÁMA SVOJOU SILNOU VINOHRADNÍCKOU TRADÍCIOU UŽ NIEKOĽKO STOROČÍ. OBJAVUJTE S NAMI BOHATSTVO A KRÁSU TOHTO KÚSKA ZEME SO VŠETKÝM, ČO PONÚKA. SPOZNÁTE TAJOMSTVÁ HISTORICKÝCH MIEST, NAHLIADNETE DO DOKONALEJ SYMBIÓZY PRÍRODY A ČLOVEKA V AUTENTICKÝCH VÍNNYCH PIVNICIACH A OKÚSITE ROZMANITÉ REGIONÁLNE ŠPECIFIKÁ. DOPRAJTE VAŠIM KLIENTOM MALOKARPATSKÝ ZÁŽITOK V ZNAMENÍ DOBRÉHO LOKÁLNEHO JEDLA, VÍNA, PRÍRODY A AKTÍVNEHO ODDYCHU.
V NAŠEJ PONUKE NÁJDETE RÔZNE DRUHY SPOZNÁVACÍCH OKRUHOV, PONÚKAME VŠAK AJ MOŽNOSŤ „UŠIŤ“ VÁM VAŠU NÁVŠTEVU REGIÓNU NA MIERU.

Z našej ponuky vyberáme:

Mlynárova svadba -Schaubmarov mlyn

Pop-up večera na tému „Mlynárova svadba“ – večera prebieha v stodole mlynu z roku 1761. Tvorí ju tradičné 4-chodové svadobné menu mlynárskej rodiny z roku 1810 , ktoré je mierne zmodernizované. Komplexnosť regionálnej chute doplní i regionálne víno: menu je napárované s ponukou vín od malých lokálnych vinárov, ktorí celou večerou sprevádzajú v podobe riadenej degustácie. Po večeri nasleduje nočná prehliadka najväčšieho potočného mlynu v Európe.

Cena: 45 EUR / osoba
Skupina: od 7 - 25 ľudí

*kúsok od mlynu sa nachádza budova starej opustenej psychiatrickej liečebne, opradenej duchárskymi príbehmi, v ktorej si prídu na svoje najmä milovníci strašenia, strašidelnej atmosféry či nadšenci pre paranormálne javy. Vstup na vlastné riziko 🙂

Image

ŠPACÍRKA PO MODRE S VEČEROU V HISTORICKEJ PIVNICI


Malé mestečko na úpätí Malých Karpát, v ktorom sa zastavil čas. Modra predstavuje prototyp udržiavania tradícií, ich rozvíjania a úspešného „odolávania“ dramatickým zmenám v regióne či kultúre v duchu zachovania autentickosti. Neveľkú rozlohu mesta kompenzuje počet významných osobností, ktoré sa tu dlhodobo zdržiavali: prejdeme sa v šľapajach Ľudovíta Štúra, Vincenta Šikulu, architekta Jurkoviča či osobného tajomníka M.R.Štefánika. Navštívime tiež miesto, kde vznikla tradičná a dobre známa modranská keramika, ktorej tradícia siaha až do 15. storočia a prehliadku zakončíme regionálnou vinohradníckou večerou v historickej vínnej pivnici, spojenú s riadenou degustáciou vín od malých lokálnych producentov zo združenia Veľké malé vína.

CENA: 45 EUR / OSOBA
kapacita SKUPINy: 7 - 47 ĽUDÍ

CENA balíčka zahŕňa:

- 4-chodovú večeru
- Riadenú degustáciu vín
- Služby sprievodcu CK
- Zákonné poistenie v znení zákona 281/2001 Zb.z.
- Vstupné do hrnčiarskej dielne

PRÍBEHY SLOBODNÝCH KRÁĽOVSKÝCH MIEST Cena: 40 EUR / osoba
SKUPINA: OD 7 - 47 Ľudí

Spoločne sa prejdeme dvomi slobodnými kráľovskými mestami. Rozpovieme vám príbeh vína a tradíciu vinohradníctva a vinárstva pod Malými Karpatami a tiež sa pozrieme na to, ako sa tvorí tradičná modranská keramika, ktorej výroba sa datuje už v 15. storočí. Modranskí hrnčiari a džbánkari vyrábali najmä úžitkový riad a počas storočí si aj s prispením habánov vytvorili špecifickú ornamentiku a aj niektoré tvary a nádoby. Súčasťou prehliadky je možnosť vlastného vyskúšania procesu hrnčiarskej výroby. Prehliadku zakončíme ochutnávkou vín od miestnych vinárov zo združenia Veľké malé vína. Odborný výklad je poskytovaný lokálnym vinárom. K vínku je podávané malé občerstvenie v podobe studeného záhryzu.

Cena obsahuje:

- Služby sprievodcu CK
- Zákonné poistenie v znení zákona 281/2001 Zb.z
- Vstupné do Malokarpatského múzea
- Vstupné do hrnčiarskej dielne
- Ochutnávku vína od miestnych vinárov s občerstvením

Image

súkromná vínna cesta

Zoberieme Vás na miesta kde sa z muštu stáva víno. Pozrieme si ako sa zrodili šampióni zo súťaží vo Francúzsku, a ochutnáme vína o ktorých budeme možno čítať budúci rok. Porozprávame sa s ľudmi ktorý stoja za tým že Malokarpatská vinárska oblasť je opäť centrom vína. Ukážu nám svoje pivnice,viechy a ochutnáme ich tekutý poklad menom víno

Zažite s nami súkromnú vínnu cestu po vinárstvach v sprievode odborníkov z portálu kamzavinom.sk

(Skupina od 6 – 50 ľudí) Cena: podľa počtu navštívených vinárstiev


Image

Súkromný festival vína

Kde je lepšie vychutnať víno, než tam, kde sa zrodilo?

Pripravte svojim klientom či zamestnancom bohatý autentický regionálny zážitok. Event pripravíme „na kľúč“ priamo v srdci malokarpatských viníc. Ponúkame najrôznejšie gastronomické varianty: domácu regionálnu kuchyňu, grilované špeciality či exotické indonézske pokrmy pripravované indonézskymi kuchármi. Spolu s ponukou vín od malých lokálnych vinárov vytvoria jedinečnú zážitkovú gastronomickú udalosť.

*hudobná produkcia na vyžiadanie, podľa preferencií zákazníka.

Cena: orientačne okolo 60 EUR / osoba
Skupina: od 20 - 150 ľudí

Kontaktujte priamo obchodného zástupcu 0948 389 355 alebo karpaty@ckkom.sk